Faydalı Bilgiler

Hayran Kalacağınız Müstakil Ev Modelleri ve Planları

Müstakil ev modelleri için EsasHome ekibi olarak sizlere birbirinden güzel ve sizi hayretler içerisinde bırakacak modelleri hazırladık. Bu ev modellerini görünce hemen harekete geçip sizde planlarınızı yapmaya başlayacaksınız bu kadar iddialıyız 🙂

Özellikle belli bir yaştan sonra insanlarımız artık kalabalıktan uzaklaşmak istiyor. Şehrin trafiğinden, gürültüsünden, kalabalığından ve kasvetli havasından bunalıp ilçelere / köylere güzel bir müstakil ev yaptırıp o kargaşadan kaçmak istiyor. Bu durum ayrıca son dönemlerde google‘da müstakil ev modelleri aramalarının artmasından da anlaşılmaktadır.

Bu sebebin dışında birde yakın zamanda asrın felaketi olarak nitelendiren çok büyük peş peşe 2 deprem yaşadıktan sonra (Allah vefat edenlere Rahmet Eylesin, Kalanlarına Sabırlar Versin İnşallah) insanlar artık çok katlı binalar yerine tek katlı evler tercih etmeye başladılar. Daha sakin ve daha güvenli olacağını düşünerek Müstakil ev planları yaparak kendilerine yeni bir hayat oluşturmaya başladılar.

Sizler için hazırladığımız birbirinden muhteşem müstakil ev modellerini gelin birlikte inceleyelim.

3 + 1 Müstakil Ev Modelleri

Ülkemizden genelde en çok tercih edilen model olan 3+1 müstakil ev modelleri için sizlere kesinlikle beğeneceğiniz modelleri sunuyoruz. Sizlerin soru ve görüşlerini aşağıdaki yorum alanına bekliyoruz.

koy evi 3 1 mustakil ev modelleri

modern 3 1 mustakil ev modelleri

120 m 2 3 1 mustakil ev modelleri

farkli 3 1 mustakil ev modelleri

tastan 3 1 mustakil ev modelleri

guzel 3 1 mustakil ev modelleri

3 1 mustakil ev modelleri

Müstakil Ev Çatı Modelleri

Müstakil evleri yaptırırken en çok kararsız kalınan yerlerden birisi de çatıdır. Modeli ve kullanılan malzeme nasıl olacak sonrasında bir problem olma ihtimali var mı? Bunların hapsi soru işareti yalnız. Düzgün malzemeden yapılmış ve eğimi iyi verilmiş bir çatılar tercih edilir genellikle. Gelelim resimlerimiz 🙂

mustakil ev modelleri 4

moda mustakil ev modelleri

bungalov mustakil ev modelleri

 

planli mustakil ev modelleri

 

 

mustakil ev modelleri 3

mustakil ev modelleri 2 mustakil ev modelleri klasik mustakil ev modelleri

havuzlu mustakil ev modelleri

farkli mustakil ev modelleri guzel mustakil ev modelleri bahceli mustakil ev modelleri trend mustakil ev modelleri ahsap mustakil ev modelleri

 

Balkonlu Müstakil Ev Projeleri

Balkonlu ev herkesin hayalidir. Özellikle de önü açık ferah ve genişçe bir balkonun keyfini çıkarmak ayrı bir tat verir insana. Yaz aylarında balkonlu müstakil bir evde akşam serinliğinde güzel bir kahve keyfi veya çay keyfi yapmak gibisi yoktur. Bu güzel hayallerden sonra sizler için hazırladığımız birbirinden güzel balkonlu müstakil ev projelerini inceleyebilirsiniz.

4 + 1 Müstakil Ev Modelleri

Son zamanlarda ev sahibi olma hayali kuran birçok insan, müstakil ev modellerine ilgi göstermektedir. Özellikle depremlerden sonra insanlar apartman yerine müstakil evlere yönelmiştir. Bu talep, konut sektöründe farklı ve özel tasarımlara olan talebi artırmıştır. 4+1 müstakil ev modelleri, geniş ailelerin ve modern yaşamı tercih eden kişilerin ve ferah rahat bir ev isteyen kişiler için farklı çözümler sunmaktadır.

Bu özel ev tasarımları, geniş iç mekanları, ferah odaları ve güzel peyzajlarıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca, müstakil evlerde genellikle özel bahçe veya balkon alanları bulunmaktadır, bu da yaşam alanını daha da güzelleştirmektedir.

4+1 müstakil ev modelleri, modern mimari anlayışı ile geleneksel konforu bir araya getirerek kullanıcılara geniş bir yaşam alanı sunmaktadır. Bu evler, aileleri bir araya getirirken aynı zamanda her bireye özel alanlar sunarak konforlu bir yaşamın kapılarını aralamaktadır. Sizler için hazırladığımız görsellerin üzerine tıklayarak daha büyük görüntüleyebilrisiniz.

Bahçeli Müstakil Ev Modelleri

Bahçeli müstakil ev modelleri, doğayla toprakla iç içe bir yaşamı hayal eden kişilerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Bu evler, sadece konforlu bir konut değil, aynı zamanda organik tarım ve kendi yetiştirdiği ürünlerle dolu bir yaşam tarzı sunuyor. Geniş bahçeler, yeşilliklerle çevrili bu evler, sakinlerine kendi organik sebzelerini, meyvelerini yetiştirme şansı veriyor. Bahçede geçirilen zaman, stresten uzaklaşmak ve doğanın huzurunu hissetmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Bu ev modelleri, estetik tasarımlarıyla dikkat çekerken aynı zamanda fonksiyonellikleriyle de öne çıkıyor. Bahçede yapılabilecek etkinlikler için geniş bir alan sunan bu evler, ailelerin ve doğa severlerin favorisi oluyor. Bahçeli müstakil ev modelleri, şehirli yaşamın karmaşasından uzaklaşmak isteyenlere, huzurlu ve organik bir yaşam sunuyor.

 

Ayrıca sizler için çok güzel bir video sunuyoruz. Yeni yapılmış bir müstakil ev turu, yapımı aşamasında olan olaylar ve ortalama maliyeti hakkında detaylı bilgiler içeren bu videomuzu da izleyerek yeni fikirler edinip tecrübeler kazanabilirsiniz. Araştırıp belli bir tecrübe edinmeden eşe dosta ve bu işin ustaları ile görüşmeden müstakil ev yapma işine girişmeyiniz 🙂 EsasHome Katkılarıyla hazırlanan bu içeriği beğendiyseniz yorum alanından değerli görüşlerinizi veya yaptırdıysanız güzel ev modellerinizi bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu