Ev Tekstili

2000 TL Altı Ekonomik Yatak Tavsiyesi

Yatak seçimi oldukça önemli ve fazlasıyla etkene bağlıdır. Bu etkenlerin ne olduğunu daha önceki konularda detaylıca anlatmıştık. Bir üst kategoriden yatak üzerine merak ettiğiniz her konu hakkında cevap edinebilirsiniz. Ekonominin zorlayıcı olduğu bu günlerde birikim yapmak ve araştırma yapmak oldukça önemlidir. Ekonomik yatak tavsiyesi konusu içerisinde yer alan yatak önerileri seçimlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Pahalı yatak ve markalar her zaman sizin için uygun olmayacağı gibi, ekonomik ve ucuz yataklarda her zaman adi ve düşük kalite olmamaktadır.

Özellikle sanal pazar yerlerini, kullanıcı deneyimlerini dikkate alarak oluşturduğumuz konumuzda piyasada yer alan en ucuz yatakların en pozitif kullanıcı yorumlarını alarak, en az şikayet oluşturulan markalar olduğuna şahit olacaksınız.

Konuyu fazlaca uzatmadan 2000 TL altı yataklar hakkında oluşturduğumuz listeye göz atabilirsiniz.

  • Not: Standart ölçü olarak 150*200 ölçüsü baz alınmıştır. Eğer 150 cm üstü bir yatak genişliği tercih ediyorsanız fiyatlar biraz daha yukarı çıkabilmektedir.
  • Listeleme kalite sıralamasına göre yapılmamış olup, inceleme altında kişisel fikirlerime yer vermiş bulunuyorum.

Us. Sleepıng Ekonomik Yatak Tavsiyesi

Us.Sleeping markası özellikle internet pazar yerlerinde en fazla satılan yataklara sahip marka konumunda bulunmaktadır. Marka araştırma yapmış herkes için biliniyor olsada henüz hiç bilmeyenler için trendyol, hepsiburada gibi online alışveriiş sitelerinde yatak çeşitlerinin neredeyse hepsinin en çok satan ürünler olduğunu ve en çok pozitif değerlendirmeye sahip olduğunu söylememiz yeterli olacaktır.

Ultra Ortopedik Super Bamboo Yaylı Yatak Tavsiyesi

trendyol us sleeping yatak degerlendirmesi
trendyol us sleeping yatak degerlendirmesi

Us.Sleeping kendiside mağaza satışından ziyade üretimini online satışa bağlamış bir internet sitesi konumundadır. Düşük fiyatların sebebi ise yerli üretici olması, mağaza bulundurmaması gibi etkenlerden kaynaklanabilir.

İlgili İçerik: Yatak Tavsiyesi

Altta online pazar yerlerine ait bir kaç görüntü ile mağazaya ait yatakların almış olduğu yorumlar hakkında ufak bir ön izlenim edinmenizi sağlayabileceğimize inanıyoruz.

trendyol us sleeping yatak tavsiyesi
trendyol us sleeping yatak tavsiyesi

Firmaya ait tek kişilik yatakları yayınlanma tarihi itibariyle 1000 lira gibi fiyata kolaylıkla alabilecekken, 2 kişilik başlıkta yer alan yatağı 1600 lira gibi bir fiyata bulabilirsiniz.

Yataş Bedding Ekonomik Yatak Tavsiyesi

Yataş bedding rina serisi yataklar markaya ait diğer yataklar kadar kaliteli desek yanlış bir cümle kurmuş olmayız. Yataş markası şüphesiz en iyi yatak markası listemizde bizim için en iyilerden biridir ve uzun yıllardır herkesin güvenle tercih ettiği yatakları üretmektedir.

yataş yatak tavsiyesi
yataş yatak tavsiyesi

Fakat firmanın eksi yönü marka kalitesi, araştırma ve reklam maliyetleri sebebiyle fiyatların biraz yüksek seviyelerde olmasıdır. Tabiki hoşunuza gidecek bir yatağı indirimde veya normal şartlarda uygun fiyatla yataş firmasında bulmanızda mümkün olabiliyor.

RINA DHT Yaylı Seri Yatak Tavsiyesi

Üstte yer alan Us.Sleeping markasında olmayan reklam maliyetleri, mağaza ve personel giderleri, yataş firmasında fazlasıyla varken aynı zamanda ar-ge maliyetlerininde bir ön izlenim olarak yataş firması için daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

yatas yatak degerlendirmesi
yatas yatak degerlendirmesi

Yataş bedding rina dht yaylı yatağa internet mağazalarında 1900 lira altına temin etmeniz yayınlanma tarihi itibariyle mümkündür.

Yatak Markası Şikayetleri

Şikayetvar internet sitesi pek çok online ürün alışverişinde artık herkes için öncelikli güven kaynağı haline gelmiş bulunmaktadır. Yatak kalitesi için şikayetler ise görerek alma dışında, kullanıcı deneyimi ve uzun süreli tecrübeler ile oluşmaktadır. Bu sebebten dolayı şikayet var uygulaması yatak markaları için oldukça etkili bir fikir kaynağı haline gelmektedir.

Üstte incelemiş olduğumuz 2 yatak markası için şikayet var uygulamasında yer alan şikayetlere göz gezdirdiğimizde Us.Sleeping markası ilk şikayetini kasım 2020’de yaklaşık 2 yıl önce almış ve o günden bugüne kadar yalnızca 10 şikayet almış bulunmaktadır. Her ne kadar satışlarının diğer markalar kadar fazla olmadığını düşünsek bile 10 şikayet oldukça büyük bir memnuniyetin göstergesi olarak görülebilmektedir.

yatak markasi sikayetleri
yatak markasi sikayetleri

Yataş markası ise bu güne kadar 3100 şikayet almış bulunmakta. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken farklı konular bulunmaktadır. Yataş firmasının daha çok şikayetinin bulunması kullanıcılarını daha çok mağdur etmesi sebebiyle olmayabilir. Bu konuyu izah etmek gerekirse;

Yataş firması uzun yıllardır satış yapan kaliteli bir firma peki şikayet sayısı neden fazla olabilir.

  • Yataş bedding geçmişinden bu yana Us. Sleeping’den kat ve kat fazla satış yapan bir marka.
  • Şüphesiz şikayetim var uygulamasında yer alan şikayetlerin yaklaşık 4’de 1 ini çözüme kavuşturmuş olmalarından dolayı, insanlarda güven oluşturmakta ve insanlar şikayet talebinde bulunmayı bir çözüm amacı olarak görmektedir.
  • Us.Sleeping 2 yıl içerisinde 10 şikayetten yalnızca 1 tanesi çözmüş görünmekte. Bu senaryoyu okuyan bir mağdur tüketici burda şikayette bulunmanın eline bir fayda geçirmeyeceğini düşünebilir.
  • Sizlerde değerlendirmelerinizi bu doğrultuda yaparak alacağınız ürünlere karar verebilirsiniz.

Unutmayın her konu altında tavsiye ettiğimiz gibi herkes için doğru yatak farklı olabilir.

  • Deneme süreci olan yatakları tercih etmeniz.
  • Yatağı görerek almanız.
  • Koşulsuz iade imkanı sunan ve marka değeri olan firmaları tercih etmeniz.
  • Size uygun yatak tipini araştırmanız.

Diğer içeriklerde detaylı yer verdiğimiz gibi konuları bilerek alışveriş yapmanız karşınıza çıkabilecek şanssızlıkları minimuma indirecektir.

Yataş ve Us.Sleeping yatak markaları dışında 2000 lira altında iyi değerlendirmeler almış farklı yatak markalarıda bulunmaktadır. İçerik kullanıcı deneyimleri ve değerlendirmeler göz önüne alınarak güvenilen 2 firma ile oluşturulmuştur. Listeyi başka markalar ile uzatmak mümkün fakat sorun çıkma ihtimalleri bu iki firmaya göre daha yüksek olabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu