Ev Tekstili

En İyi Yatak Markaları Listesi 2023 (Detaylı)

İnsanlar uykularında rahatlık ve verimlilik aradıkça yatak markaları daha popüler hale geliyor. Bu sektörde çok fazla rekabet var çünkü piyasada pek çok farklı yatak türü mevcut. Tüketicilerin aralarından seçim yapabileceği çeşitli özelliklere sahip birçok farklı tür ve boyutta yatak vardır. Piyasada birçok yatak markası var ama onları farklı kılan nedir? Söylemesi zor ama bu markaları farklılaştıran unsurlardan bazıları kullanılan malzemelerin kalitesi, fiyat aralığı ve tasarımıdır. Yatak sektörü, dünyadaki en rekabetçi sektörlerden biridir. Ürünlerini zirveye çıkarmak için birbirleriyle yarışan birçok marka var. Artan yatak talebi, tüketicilerin farklı markalar arasında seçim yapmasını zorlaştırdı. Bu durum tüketiciler arasında çok fazla kafa karışıklığına neden oldu ve yatak markaları hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç var.

En iyi yatak markaları listesine geçmeden önce aşağıda bilgilendirme amacıyla oluşturulmuş videoyu izlemenizde kaliteli marka ve yatak tercihinde sizler için yardımcı olacaktır.

Not: Dünya’nın en iyi yatak markalarının yer aldığı listemizde genel değerlendirme yapılmış olup, marka kalitesine veya kullanıcı yorumlarına göre sıralama yapılmamıştır.

2022 Dünyanın En İyi Yatak Markaları

En iyi 5 yatak markası listesinin ardından 2022 Dünyanın en iyi yatak markaları için oluşturduğumuz detaylı liste ile bilgi sahibi olabilirsiniz. Makale sonunda almak istediğiniz markaya karar vermiş ve en iyi yatak hangisi sorusuna cevap bulmuş olacaksınız. Daha detaylı araştırmak için yatak tavsiyeleri verdiğimiz, farklı yatak türlerini değerlendirdiğimiz ve en iyi yataklar hakkında sıralama yaptığımız içeriklere sitemiz arama kısmından ulaşabilirsiniz.

Dünya’nın en iyi yatak markaları hakkında bilgi edindikten sonra sizler için hazırladığımız yatak tavsiyesi içeğimizi okuyabilirsiniz.

Piyasada bu kadar çok marka ve model olduğu için doğru olanı seçmek zor olabilir. İyi bir yatak sadece rahatlık değil, aynı zamanda kalite, dayanıklılık ve sağlıkla da ilgilidir. İyi bir yatak, yıllarca sorunsuz bir şekilde dayanmalı ve aynı zamanda daha iyi bir uyku kalitesi sağlamalıdır. Doğru yatak seçiminin önemi göz ardı edilmemelidir çünkü uyku kalitenizin yanı sıra genel sağlığınızı da etkiler. Doğru yatağı seçmek önemlidir çünkü iyi bir gece uykusu ile kötü bir uyku arasındaki farkı yaratabilir.

Kaliteli bir yatak pahalı olabilir, bu yüzden doğru olanı seçtiğinizden emin olmak istersiniz. Bir sonraki yatağınızı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı faktörler:

  • Fiyat: Bir sonraki yatağınızı seçerken en önemli faktör, bunun için ne kadar ödemek istediğinizdir. Yatak ne kadar pahalı olursa, o kadar kaliteli olur.
  • Yatak Tipi: Yumuşak, orta veya sert bir yatak arıyorsanız, satın almadan önce ne tür bir yatak istediğinizi bildiğinizden emin olun.
  • Marka: Piyasada birçok marka var ancak bazı markaların diğerlerinden daha iyi müşteri hizmetleri ve garantileri var. Doğru yerden satın aldığınızdan emin olun.

Kaliteli bir yatak seçmek hem sağlığınızın daha iyi olmasını sağlar hem de uyku verimliliğini artırır.  Aynı zamanda çeşitli sağlık sorunlarının tedavisine de yardımcı olabilir.

1.Morpho Sleep

Morpho
Morpho

Morpho Sleep, benzersiz özelliklere sahip yataklar sunan bir yatak şirketidir. Farklı sertlik seviyelerine ve farklı konfor bölgelerine sahip yataklar sunarlar. Morpho Sleep, en çok satan yatak markalarından biridir. Rahat, destekleyici ve dayanıklı olacak şekilde yapılmış yataklar sunar. 100 gün deneme süresi gibi bir imkan sunar. Kullanıcı yorumları çok büyük oranda olumludur.

Web Sitesi: https://www.morphosleep.com

2.Bellona

bellona
bellona

Bellona yatakları, konfor ve destek ön planda tutularak tasarlanmış yeni bir yatak türüdür. Sırt problemi olan veya uykusuzluk çeken kişiler tarafından kullanılabilir. Yatak modelleri ayrıca, vücut ısınızı gece boyunca düzenli tutan ve sağlıklı bir şekilde uyumanızı kolaylaştıran bir soğutma jeli tabakasına sahiptir. 1a ay deneme süresi verir ve en popüler markalardan biri olarak olumlu geri dönüşler alıyor.

Web Sitesi: https://www.bellona.com.tr/kategori/yatak-1

Türkiye’nin En Kapsamlı Bebek / Çocuk Yatak İncelemesini Sizler İçin Hazırladık. 20 Farklı Yatağı Tek Tek İnceleyip Kullanıcı Yorumlarını ve Şikayetleri Sizler İçin Hazırladık : https://www.esashome.com/bebek-yataklari/

3.Hibboux

hibboux
hibboux

Hibboux, köpük, lateks ve diğer doğal malzemelerden yapılmış bir yatak üreten ve satan bir şirkettir. Hibboux, farklı ebat ve renklerde çeşitli yatak modelleri sunmaktadır. Her uyuyan için en iyi konforu sunmak üzere tasarlanmıştır. Yetişkin yataklarında 365 gün bebek yataklarında ise 100 gün deneme hakkı sunar. Müşteriler tarafından uygun fiyatlı ve kaliteli olarak görülüyor.

Web Sitesi: https://tr.hibboux.com/collections/yataklar

4.Yataş

yataş
yataş

Yataş yataklar doğal lateksten üretilmiştir. Çevre dostu ve rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Yataş yataklar 10 yılı aşkın süredir piyasada olup Türkiye, Avrupa ve Kuzey Amerika’da popülerdir. Dayanıklı ve rahat olmasını sağlayan dört farklı malzemeden yapılmıştır. Kullanıcılar tarafından rahatlığı övülüyor ve 120 gün de deneme süresi sağlıyor.

Web Sitesi: https://www.yatasbedding.com.tr/yataklar

5.İstikbal

istikbal
istikbal

İstikbal yatak, son yıllarda popülaritesi artan yeni bir yatak türüdür. Daha rahat ve dinlendirici bir uyku deneyimi için tasarlandı. İstikbal yatak, kaliteli yatak odalarında bulunabilecek modern ve lüks bir yataktır. Bu yatağın tasarımı, günümüz tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için güncellendiği için zaman içinde değişir. 30 günlük deneme süresi sağlar. Fiyatının yüksek olabildiği belirtilse de kalitesi ile beğeni topluyor.

Web Sitesi: https://www.istikbal.com.tr/kategori/yatak

6.Yatsan

yatsan
yatsan

Yatsan, 30 yılı aşkın süredir varlığını sürdüren bir yatak markasıdır. Şirket, artık farklı ebat ve şekillerde bulunan çok çeşitli yatak modelleri sunmaktadır. Yatsan yatakları jel hafızalı sünger, doğal lateks ve yüksek yoğunluklu sünger gibi yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. 100 günlük bir deneme süresi mevcuttur.

Web Sitesi: https://www.yatsan.com/d/yataklar

7.Visco Love

viskolove
viskolove

Visco Love yatakları, rahatlık ve destek sağlayan doğal lateksten üretilmiş bir yataktır. Ayrıca hipoalerjenik ve toz akarı dayanıklıdır. Visco Love, kullanıcılarına en iyi konforu sağlayan benzersiz bir tasarıma sahiptir. Yatak, aynı anda en iyi basınç tahliyesini ve vücut şekillendirmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Deneme süresi değişkenlik gösterebiliyor. En kaliteli markalardan biri olarak  görülür.

Web Sitesi: https://viskolove.com/yataklar/

8.İşbir

isbir
isbir

İşbir, en iyi gece uykusunu sağlamak için yenilikçi tasarıma sahip bir yatak markasıdır. İşbir, konfor ve desteği ön planda tutarak her ihtiyaca göre özelleştirilebilen bir yatak tasarladı. Yataklarını çevrimiçi olarak satmaya başladığından beri popülaritesi hızla artıyor. 120 gün deneme süresi vardır.

Web Sitesi: https://www.isbiryatak.com/yataklar

9.Wellmatt

wellmatt
wellmatt

Wellmatt, daha iyi bir uyku deneyimi sağlamaya odaklanan bir yatak şirketidir. Sırtınız, kalçalarınız ve dizleriniz için daha rahat ve destekleyici olacak şekilde tasarlanmış şilteler sunarlar. Wellmatt şilte üç tip şilte sunar – Wellmatt Lüks Yatak, Wellmatt Premium Yatak ve Wellmatt Premiere Yatak. 30 gün deneme sunar ve kullanıcı yorumları genellikle olumludur.

Web Sitesi: https://wellmatt.com/

10.Bambi

bambi
bambi

Bambi, yataklarda uzmanlaşmış bir yatak markasıdır. Hem yetişkinler hem çocuklar düşünülerek tasarlanmış çeşitli yatak modelleri sunar. Bambi, yataktan çarşaf ve yastıklara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünleri çocukların ve ebeveynlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Rahatlığı övülen bir markadır.

Web Sitesi: https://bambi.com.tr/yatak

11.İzdaş

izdas
izdas

İzdaş, kullanıcıların her pozisyonda uyumasını sağlayan yenilikçi tasarıma sahip bir yataklar sunar. Benzersiz bir yapıya sahiptir ve kullanıcının ihtiyacına göre ayarlanabilmektedir. İzdaş, boyut ve ağırlık kapasitelerinin yanı sıra şekil, yükseklik ve sertlik derecelerine göre değişen fiyat ve özelliklere sahip yatak modelleri ile tanınır.

Web Sitesi: http://www.izdasyatak.com/urunler/

12.Bed Marine

bedmarine
bedmarine

Şirket, müşteriler için en iyi uyku deneyimini yaratma misyonuyla 2013 yılında yola çıktı. İnsanların daha iyi uyumasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir yatak yapma fikrini buldular. Yatakları %100 doğal lateksten yapılmıştır ve çekirdek yatak olan ve 10 yıl garantili özel Bed Marine modeli de dahil olmak üzere çeşitli modellerde mevcuttur. Uygun fiyatlı bir marka olduğuna dair yorumlar alır.

13.Niron

niron
niron

Niron, daha konforlu ve sağlıklı bir uyku deneyimi sunan bir yatak firmasıdır. Şirket 10 yılı aşkın bir süredir piyasada ve piyasadaki en iyi yatakları sağlama konusunda itibar kazandı. Dünyanın en iyi yatak markalarından birisidir ve kullanıcıların büyük bir yüzdesi yataklarını beğendiğini ifade eder. Uyku’dan uyandığınızda 2 saate yakın bel ağrısı çekiyorsanız niron yatak bel ağrısına son verebilir.

Web Sitesi: https://nironyatak.com/kategori/urunler/yataklar/

14.Opalin

opalin
opalin

Opalin yatakları, iç yay ve hafızalı süngerin en iyi özelliklerini birleştiren hibrit bir yataktır. Opalin Yatak ayrıca daha kişiselleştirilmiş bir uyku deneyimi sağlamak için viskoelastik köpük katmanları içerir. Ayrıca yaz aylarında sizi serin, kış aylarında ise sıcak tutmak için entegre bir soğutma sistemine sahiptir.

15.Heyner

heyner
heyner

Heyner, yüksek kaliteli yataklar üreten bir şirkettir. Heyner yatak, tamamen doğal bir lateks şiltedir. Eşsiz tasarımı ve yapısı ile serinletici, ferahlatıcı bir uyku deneyimi sunar. Şilte 4 katmana sahiptir: üst katman doğal lateksten, orta katman polyester elyaftan, alt katman poliüretan köpükten ve iç katman pamuk elyaftan yapılmıştır.

Web Sitesi: http://www.heyner.com.tr/urunler.html

16.Mopateks

Mopateks
Mopateks

Mopateks, yatak üreten ve satan bir şirkettir. Yenilikçi tasarımları ve teknolojik gelişmeleri ile tanınırlar. Mopateks, yeni tasarımı ve teknolojisi ile yatak sektöründe fırtınalar estirmiş yenilikçi bir firmadır. Kalite, konfor ve uyku odaklı olarak yatak pazarında kendilerine bir isim yapmışlardır. Kullanıcı yorumlarında yüksek maliyetli olduğuna dair bilgiler yer alıyor.

Web Sitesi: http://mopateks.com/

17.Halsa

halsa
halsa

Halsa yatak modelleri, lateks köpüğün üzerinde bir hafızalı köpük tabakası içeren yeni bir yatak türüdür. İsveç üretimi olan Halsa markası kalitesiyle en iyi yatak markası listesi konumuzda yerini almıştır. Lateks köpük yoğundur ve vücudunuz için basınç tahliyesi sağlarken, hafızalı köpük eklemleriniz için rahatlık ve destek sağlar. Halsa yatak ayrıca havanın geçmesine izin veren %100 doğal pamuktan yapılmış nefes alabilen bir kılıfa sahiptir. 60 gün deneme süresi vardır.

Web Sitesi: https://halsayatak.com.tr/urun-kategori/yatak/

18.Viskay

Viskay
Viskay

Viskay, en iyi malzeme ve teknolojiye sahip özel bir yüksek kaliteli yatak yelpazesi sunan yeni bir lüks yatak markasıdır. Viskon yataklar, konfor ve dayanıklılık için %100 doğal pamuk ve pamuk/polyester karışımları dahil olmak üzere %100 doğal malzemelerden üretilmiştir. Viskay iki tip yatak sunar: Viskon Yatak (%100 saf viskon) ve Viskon Hibrit Yatak (%100 saf viskon polyester ile).

Web Sitesi: https://www.viskay.com.tr/

19.Monessa Yatak

monessa
monessa

Monessa yatak, en iyi yatak yorumları alan ve piyasada bulunan en lüks yataklardan biridir.  Günümüz bireyinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Monessa Yatak, dört katmandan oluşur ve rahatınız ve tercihinize göre özelleştirilebilir. Monessa yatak pahalı bir üründür ve diğer yataklarda bulunmayan birçok özelliği bünyesinde barındırır. Şirket, karın üstü, yanında veya sırtında uyumak isteyen insanları içeren günümüz insanı için tasarlandığını iddia ediyor.

Web Sitesi: https://www.monessa.com.tr/urunler/yataklar/

20.Tempur

tempur
tempur

Tempur yatakları, kaliteli benzersiz bir malzemeden yapılmış bir yatak türüdür. Özellikle ortopedik  yatak üretiminde kalitesini ıspatlamış olan tempur yatak, En iyi ortopedik yatak hangisi? sorusunun doğrudan karşılığı haline gelmiştir. Malzeme vücudu serinletmek ve optimum uyku deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır. Tempur yataklar, kullanıcılarına büyük rahatlık, destek ve dayanıklılık sunar. Uyku sırasında vücudu serin tutmak için tasarlandıkları için sporcular arasında da popülerdirler.

Web Sitesi: https://tr.tempur.com/tr-TR/yataklar

21.Kaybed

Kaybed
Kaybed

Kaybed, minimalist tasarım ve konforu ön plana çıkaran bir mobilya markasıdır. Yataktan şilte ve yastıklara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler. Marka yaklaşık 10 yıldır piyasada, ancak şirket son zamanlarda popülaritesinde bir artış gördü. Bunun nedenlerinden biri, artık müşterilerine daha uygun fiyatlı ürünler sunmaları olabilir.

22.Altın

altınkesit
altınkesit

Altın yatak takımları oldukça uzun süredir piyasada olan bir üründür. Farklı şekil ve boyutlarda gelir, ancak yine de piyasadaki en lüks yatak ürünlerinden biri olarak kabul edilir. Altın marka yatak, ipek, pamuk ve polyester gibi farklı malzemelerden yapılır.

23.Bera Yatak

bera
bera

Bera yatak, daha iyi uyku ve rahatlama sağlayan yeni bir yatak markasıdır. Ergonomik özelliklerle tasarlanmış ve doğal malzemelerden üretilmiştir. Şirket, benzersiz tasarımları ve teknolojileri sayesinde ürünlerinin bugün piyasadaki diğer yataklardan daha derin bir uyku sağlayabildiğini iddia ediyor. Bera Yatak modelleri tek kişilik, çift kişilik, kral boy olmak üzere üç farklı boyda mevcuttur, bu da her türlü insan için uygun hale getirir. Geniş ürün çeşitliliği ile beğeni topluyor. Siz de bu yatağı tercih ederek rahat bir uyku düzeni oluşturabilirsiniz.

Web Sitesi: https://berayatak.com/

24.Sui Sleep

SuiSleep
SuiSleep

Sui Sleep, benzersiz tasarım ve teknolojiye sahip yataklar sunan bir yatak firmasıdır. Daha iyi uyumanıza yardımcı olacak en gelişmiş malzemelere ve teknolojilere sahiptirler. Sui Sleep yatakları, her ikisi de rahatlıklarıyla bilinen hafızalı köpük ve lateksten yapılmıştır. Hafızalı köpüğün lateksten daha rahat olduğu bilinmektedir, bu da onu basınç tahliyesine ihtiyaç duyan insanlar için mükemmel kılar.

Web Sitesi: https://suisleep.com/

25.Fillego

Fillego
Fillego

Fillego, konfor ve kaliteye odaklanan bir yatak firmasıdır. Birçok travers tarafından test edilmiş yenilikçi tasarımları ile tanınırlar. Fillego, mükemmel uyku yüzeyini oluşturmak için Fillego adlı patentli bir teknolojiyi kullanan bir yatak markasıdır. Şirket şu ana kadar orijinal model, lüks model, çevre dostu model ve firma destekli model olmak üzere dört model oluşturdu. Her modelin kendine özgü özellikleri ve faydaları vardır, bu nedenle hangisinin sizin için doğru olduğunu seçmek önemlidir.

Web Sitesi: https://fillego.com/

26.Bucca

bucca
bucca

Bucca, yüksek kaliteli yatak ürünleri üreten bir şirkettir. Şirketin ürünleri %100 doğal malzemelerden üretiliyor ve yatakları mükemmel bir uyku için tasarlandı. Geniş bir stil ve boyut yelpazesi sunarlar, böylece sizin için mükemmel yatağı bulabilirsiniz. 30 gün de deneme süresi sunar. Birçok kullanıcı konforundan etkileniyor.

Web Sitesi: https://www.buccayatak.com/yataklar

27.İdaş

idas
idas

İdaş, yatak üreten bir Türk firmasıdır. 2008 yılında başladılar ve o zamandan beri uygun fiyatlarla yüksek kaliteli yataklar üretiyorlar. Şirket, lateks, hafızalı köpük, poliüretan köpük ve hava yatakları dahil olmak üzere geniş bir model ve özellik yelpazesine sahiptir. İdaş, online veya offline yatak almak isteyenler için harika bir seçenek.

Web Sitesi: https://idas.com.tr/tr/urunler/yataklar

28.Armis

armis
armis

Armis yatak, modern ev için sade, tasarım odaklı bir yataktır. Yatak, fermuar veya düğme içermeyen ekli bir kılıf ile birlikte gelir. Aynı zamanda, diğer standart yataklardan daha rahat uyumasını sağlayan entegre bir yastığa ve benzersiz bir şekle sahiptir.

Web Sitesi: https://www.armisyatak.com/kategori/yatak

29.İndivani

Indivani
Indivani

Indivani , daha iyi uyumanıza yardımcı olan bir yataktır. Almanya ve Japonya’dan uzmanlar ekibi tarafından geliştirilmiştir. İnsanların daha iyi uyumasına yardımcı olmak ve sabahları gençleşmelerini sağlamak için yapılmıştır. 

Web Sitesi: https://www.indivani.com/kategori/yatak/

30.Sleep People

SleepPeople
SleepPeople

Sleep People yatağı, insanların daha iyi uyumasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir yataktır. İnsanların kendi evlerinde daha iyi uyumasına yardımcı olan yenilikçi bir üründür. Sleep People yatağı, benzersiz bir tasarıma ve onu piyasadaki diğer yataklardan ayıran özelliklere sahiptir. Uyku pozisyonu veya vücut ölçüleri ne olursa olsun herkes tarafından kullanılabilir. Ayrıca, farklı uyuyanlara uyum sağlamak için çeşitli yatak kalınlıklarına sahiptir.

Web Sitesi: https://www.sleeppeople.com.tr/

31.US Sleeping

US Sleeping
US Sleeping

US Sleeping, ülkenin önde gelen yatak üreticisidir. 1887’den beri yatak üretiyorlar. Her tipte uyuyan için geniş bir şilte yelpazesi sunuyorlar. US Sleeping, köpük, hibrit, hava ve hafızalı köpük yataklar dahil olmak üzere çok çeşitli yatak modellerine sahiptir. Yatakları, ihtiyaçlarınıza uygun farklı boyut ve sertlik seviyelerinde gelir. Kilonuzu, boyunuzu ve uyku pozisyonunuzu girmenizi sağlayan çevrimiçi araçlarını kullanarak ne tür bir yatağa ihtiyacınız olduğunu görmenin hızlı ve kolay bir yolunu sunar.

Web Sitesi: https://ussleeping.com/

32.Dartistebedding

Dartistebedding
Dartistebedding

Dartistebedding, yatak üreten ve pazarlayan bir şirkettir. Şirketin merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ndedir ve 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Şirketin ürünleri, daha iyi uyumanıza, yenilenmiş bir şekilde uyanmanıza ve daha iyi bir yaşam kalitesine sahip olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Web Sitesi: https://dartistebedding.com/yataklar

33.Muyu

Muyu
Muyu

Muyu, daha iyi uyumanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir yataktır. Yatak odanızda hem rahat hem de şık olması için tasarlandı. Muyu, en son teknoloji ve yenilikçi özelliklerle tasarlanmış bir yataklar sunan bir markadır. Muyu’nun tasarımı temizliği çok kolay hale getirerek yatak odanızı düzenli ve toplu tutmanıza yardımcı olurken, yumuşak malzemeleri rahat bir gece uykusu çekmenizi sağlar.

Web Sitesi: https://www.muyusleep.com/pages/yataklar

34.Samyeli

Samyeli Yatak, kullanıcının hem sağlığı hem de esenliği için hepsi bir arada bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Samyeli Yatak modelleri, her bedene göre tasarlanmış yeni bir yatak çeşididir. Yatak, yumuşak ve sert bir seçenek de dahil olmak üzere altı farklı yatak modeli ile birlikte gelir.

35.Weltew Home

weltew home
weltew home

Weltew, yatak üretiminde uzmanlaşmış Singapur merkezli bir şirkettir. Weltew, yenilikçi tasarımları ve kaliteli malzemeleri ile tanınır. Weltew Home, daha iyi uyumanıza yardımcı olan akıllı bir yatak markasıdır.

Web Sitesi: https://www.weltew.com/tr_tr/urunler/yatak

36.Alfemo

Alfemo
Alfemo

Alfemo yatak, konfor ve desteğin mükemmel dengesini sağlayan benzersiz bir markadır. İçine aşılanmış bir jel tabakası olan bir hafızalı köpük tabanına sahip yatak modelleri popülerdir. Şirket, rakiplerinden farklı olmasını sağlayan benzersiz tasarımı ve teknolojisi ile tanınır. Yatak, çok çeşitli boyut ve modellerde mevcuttur, böylece sizin için en iyisini seçebilirsiniz.

Web Sitesi: https://www.alfemo.com.tr/tr/yatak

37.Vivense

vivense
vivense

Vivense yataklar, uyku süreniz boyunca üstün konfor ve destek sağlamak için tasarlanmış en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca çevre dostu malzemeler kullanılarak yapılırlar, bu nedenle içlerinde zararlı kimyasallar veya toksinler yoktur. Vivense ürünleri, ihtiyacınız olan desteği ve rahatlığı sağlayarak daha iyi uyumanıza yardımcı olan yenilikçi bir yataktır.

Web Sitesi: https://www.vivense.com/yataklar.html

38.Mondi

mondi
mondi

Mondi, Hollanda’da kurulmuş dünyaca ünlü bir yatak şirketidir. Ürünleri yüksek kaliteli malzemeler ve yenilikçi tasarımlarla üretilmiştir. Mondi’nin yatakları, sert, yumuşak veya hibrit gibi ihtiyaçlarınıza uygun farklı model ve özelliklerde gelir. 30 gün deneme süresi vardır ve en beğenilen markalar arasında önde gelir.

Web Sitesi: https://www.mondihome.com.tr/yatak-odasi-yatak

39.Mobpazar

Mobpazar
Mobpazar

Mobpazar, Pakistan’ın önde gelen çevrimiçi yatak perakendecisidir. Yatak, yastık ve yatak aksesuarları dahil olmak üzere geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Morpazars müşterilerine en iyi kaliteyi ve paranın karşılığını sunmaktadır. Birçok ebat ve renkte mevcut olan çok çeşitli yatak modellerine sahiptirler. Ayrıca soğutma jeli hafızalı köpük, hipoalerjenik malzemeler ve daha fazlası gibi çeşitli özellikler sunarlar.

40.Maxi-Cosi

Maxi Cosi
Maxi Cosi

Maxi Cosi yatak, özellikle çocuklar için tasarlanmıştır. Ebeveynlere güvenlikleri konusunda gönül rahatlığı sağlarken, çocuğunuza destek ve rahatlık sağlamak üzere tasarlanmıştır. Çocukları için kaliteli yataklara ihtiyacı olan ebeveynler sık tercih ediyor.

41.Setay

Setay
Setay

Setay, en iyi uyku deneyimini sunan bir yatak firmasıdır. Tüketicilerin mükemmel yatağı bulmasını kolaylaştıran geniş bir model ve özellik yelpazesine sahiptirler. Yatakları yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve her tip uyuyan için ideal bir uyku yüzeyi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Web Sitesi: https://www.setay.com.tr/yatak-c21

42.Lova

Lova
Lova

Lova, daha doğal bir uyku deneyimi sağlamak için tasarlanmış yataklar sunan bir markadır. Patentli jel tabakası ve nefes alabilen kılıfı ile yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Lova yatakları, ağrı ve rahatsızlığa neden olan baskı noktalarını hafifletmek için tasarlanmıştır. Lova yatak ayrıca kan dolaşımını ve uyku kalitesini iyileştirmeye yardımcı olur. Lova yatak, ekstra özel bir şey isteyenler için lüks malzemeler ve mükemmel destek sunan Lova Luxe dahil olmak üzere farklı modellerde gelir.

Detaylı yazı sonrası aradığınız markalar arasından en iyi 5 yatak markası rehberini okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Muhteşem web sitesi. Burada birçok yararlı bilgi var.
    Birkaç arkadaşa gönderiyorum ve aynı zamanda güzel paylaşımlarda bulunuyorum.
    Çabanız için teşekkür ederiz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu