Salon Dekorasyonu

Sadakatsiz Ev Dekorasyonu ve Markalar

Sadakatsiz dizisi, günümüzün en popüler yapımları arasında yer almaktadır. Dizinin çekildiği evler ise izleyiciler tarafından çok beğenilmektedir. Bu bağlamda pek çok kişi Sadakatsiz ev dekorasyonu araştırması yaparak dizide kullanılan dekorasyon yöntemlerini öğrenmek istemektedir. Dizinin çekildiği birden fazla mekan olmakla birlikte bu evlerin neredeyse tamamında dekorasyon oldukça güçlü şekilde planlanmıştır. Aşağıdaki başlıklarda dizi çekimi için kullanılan evlerin dekoratif yönden açıklamaları yapılmıştır.

Sadakatsiz Asya Ev Dekorasyonu

Sadakatsiz Asya ev dekorasyonu
Sadakatsiz Asya ev dekorasyonu

Sadakatsiz dizisinin başrolü olan Asya karakterinin dizide görmekte olduğumuz evi oldukça şık şekilde dizayn edilmiştir. Bu nedenle pek çok izleyici Sadakatsiz Asya ev dekorasyonu araştırması yapmaktadır. Açık renk oturma gruplarına yerleştirilmiş renkli minderler, evin zemininde kullanılan ahşap detaylar ve gösterişli tablolar, evin oldukça canlı bir görünüme bürünmesini sağlamıştır. Buna ek olarak Amerikan mutfak detayları kullanılmış ve bar sandalyeleri ile dekorasyon desteklenmiştir.

Evin canlı olmasını sağlayan bir diğer unsur ise evin bir köşesinde şömine, kitaplık ve berjer detaylarının bulunmasıdır. Bu alanda da loş ışıklar kullanılmış e küçük tablolar ile dekorasyon bütünlüğü sağlanmıştır. Asya karakterinin yaşam alanı oldukça keyifli, geniş ve rahattır.

Asya karakterinin yatak odası ise sade ancak çarpıcı şekilde planlanmıştır. Yatak odasında sade yatak örtüleri ve mobilyalar kullanılmıştır, yatağının hemen ardında yer alan dokulu duvar kaplaması ile de yatak odasına ayrı bir hava katılmıştır. Asya’nın giyim odasında ise ahşap ve koyu renkler tercih edilmiştir. Bu ev de Sadakatsiz ev dekorasyonu arasında en sevilen evler arasındadır.

Sadakatsiz Bahar’ın Evi

Sadakatsiz Bahar’ın evi
Sadakatsiz Bahar’ın evi

Sadakatsiz Bahar’ın evi en sevilen ve en sıcak evler arasında yer almaktadır. Asya karakteri ile komşu olduğundan dolayı aynı mimaride bir evde oturan Bahar, evinde sıcak renkler kullanmıştır. Ahşap zemin, Amerikan tarzı açık mutfak, renkli tablolar, kiremit renkleri kullanılmıştır. Ayrıca büyük kitaplık, canlı salon bitkileri ve bu gibi dekoratif objeler ile evin canlı kalması sağlanmıştır. Sadakatsiz ev dekorasyonu dizi ilk yayınlamaya başlamasından itibaren tüm sahnelerde mekanların şıklığı izleyicilerin dikkatini çekmekte. Asya’nın evi tüm bu detayları sayesinde rahatça yaşanılabilecek sıcak bir yuva olarak tabir edilebilmektedir.

Sadakatsiz Volkan’ın Evi

Sadakatsiz Volkan’ın Evi
Sadakatsiz Volkan’ın Evi

Mimar olan Volkan karakteri, mesleğine oldukça yakışır bir evde yaşamaktadır. Bu nedenle dekorasyon fikirleri arayan pek çok Sadakatsiz izleyicisi, Sadakatsiz Volkan’ın yeni evi araştırması yapmaktadır. Volkan karakterinin Derin ile birlikte yaşadığı evde dış cephesi oldukça modern ve gösterişlidir. Sadakatsiz Volkan’ın evinin iç dekorasyonuna bakıldığı zaman ise modern bir aile evi olduğu görülmektedir.

Sade açık renk koltukların üzerinde yer alan etnik desenli minderler salon dekorasyonunu güçlendirmektedir.

İlgili Makaleler
Sadakatsiz dizisi duvar tabloları
Sadakatsiz dizisi duvar tabloları

Buna ek olarak koyu renkli mobilyalar, geniş yemek alanı, göze çarpan tablolar ve buna benzer tasarım detayları sayesinde Volkan karakterinin evinin de oldukça dekoratif olduğu görülmektedir. Dizide sadakatsiz ev dekorasyonu konusunun merak edilmesinde dekoratif ürünlerin ve evlerde kullanılan tabloların oldukça şık olması nedeniyle pek çok kişi Sadakatsiz dizisi duvar tabloları araştırması yapmaktadır.

Mutfak Dolaplarınız veya Mermeriniz Eskidi mi Yoksa Sıkıldınız mı? Stella Boya İle Mutfağınızı Baştan Dekore etmeye Ne dersiniz? Cevabınız evetse Hemen Birbirinden Güzel Örneklere Göz Atın : https://www.esashome.com/stella-boya-renkleri/

Sadakatsiz Ev Dekorasyon Sponsorları

Dizide kullanılan tabloların tam markaların bilinmemesiyle birlikte kanvas ve yağlı boya tabloların çoğu internet sitesinde muadili bulunmaktadır. Ayrıca dekorasyon ürünleri satan yapı marketler üzerinden de Sadakatsiz dizisinde kullanılmış tabloların benzerleri bulunabilmektedir.

Sadakatsiz Dizisi Mobilya Sponsorları

Sadakatsiz dizisi mobilya sponsoru markalar; Halıca, Decorist, Crop Mobilya, Edaş Yatak ve Orix Home.

Tekstil, porselen ve Aksesuar için dizi sponsor markaları; Oba Perde, Eco Cotton, Bella Masion, Nirvana Aydınlatma, Tav-Cam İstanbul, Karaca, Schafer mutfak ürünleri, Viento ve Yastık by Rıfat Özbek.

Sadakatsiz ev dekorasyon sponsorları, evini Sadakatsiz dizisinde olduğu gibi dekore etmek isteyen kişilerin ilgisini çekmektedir. Bu bağlamda dizi setinde kullanılan mobilyaların pek çok sponsoru bulunmaktadır. Sponsorlardan bazıları; Nirvana Aydınlatma, Orix Home, Oba Perde, Edaş Yatak, Fugo, Decorist, Eco Cotton, Viento, Halıca şeklindedir. Siz de evinizi Sadakatsiz dizisindeki gibi tasarlamak isterseniz, belirtilen bu mobilya ve tekstil firmalarının web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  

Sadakatsiz Dizisi Ev Dekorasyonu

Sadakatsiz dizisinde Asya’nın evinin dekorasyonunda Orix Home markasına ait ürünler kullanılmıştır. Orix evi sloganıyle hazırlanmış olan Asya karekterine ait ev sahnelerindeki tüm detaylar orix markasını gösterir niteliktedir. Sadakatsiz dizisinde yer verilen Mert-Bahar sahnelerinde de, Asya ev için uygulanan dekorasyon ve mobilya markalarına yer verilmiştir.

Sadakatsiz ev dekorasyonu konusunda merak edilen ne varsa, görseller üzerinden merak edilenlere yanıt vermeye uğraştık.

Siz de bizlerle fikirlerinizi paylaşırken dekorasyonlar hakkında yorumda bulunarak konu hakkında değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Sadakatsiz ev dekorasyonu konusunda veya kendi kullanım alanlarınınızda uyguladığınız dekorasyon örneklerini iletişim bölümü dosya ekleme kısmından ekleyerek uygun görülmesi halinde paylaşılması için bizlere gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz fotoğrafların paylaşılmasını istemiyorsanız yorumlarda belirtmeniz gerekmekte olup aksi taktirde görsellerin paylaşılması bizim insiyatifimizdedir.

Sadakatsiz Ev Dekorasyonu dizisinde gördüğünüz ve evinizde uyguladığınız dekorasyon örneklerinizi paylaşılması için iletişim bölümünden bizlere gönderebilir. Yorumlar kısmında ise tecrübelerinizi diğer okurlarımız ile paylaşabilirsiniz. Daha farklı ev dekorasyon fikileri için sitemizdeki diğer içerikleri inceleyerek daima güncel içerikler içeren sitemizi sosyal medya aracılığı ile takipte kalabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu